Nic není důležitější pro kvalitu vody vířivé bazény, než váš filtrační systém . Špinavé a ucpané nebo opotřebované filtrační kartuše, selže svou práci zachycuje nečistoty , a vyvinout tlak na Vašeho bazénu čerpadla . Vyčistěte filtry s každou výměnou vody a nahradit je jednou ročně .

Otáčet Vířivé bazény filtry

 

 Vířivka rotace filtru použijte metodu rotace filtru - při čištění špinavé filtr , vyměnit ji čistým suchým náhradní . Pomocí tohoto systému už nikdy nebudete muset čekat, až se používat lázně , a vaše filtry vydrží déle . Povolení filtry zaschnout po vyčištění pomůže zničit všechny rezidentní mikroorganismy .

Ruční čištění

 

Vířivé bazény filtrační filtry vířivé bazény je třeba vypláchnout jednou za dva týdny ( častěji přizatížení koupající je těžký ) . Pomocí zahradní hadice , a použít proud vody na 45 stupňů , ujistěte se, uvolnit všechny cizí částice postřikem mezi jednotlivými složence .

 

Nejméně každé 3 až 4 měsíce a při každé změně vodou , vaše kartuší vířivé bazénya je třeba nejprve předem opláchnout zahradní hadicí , pak namočenou přes noc ( nebo podle návodu na obale ) v non - pěnící čištění filtru látky , jako je Power Soak. Pak se znovu propláchne a nechá se vyschnout .

 

čištění filtru vířivé bazény

 

 

 

Grime Blaster

 

Grime Blaster ješikovný nástroj pro čištění filtru . Použití s EcoSprej filtru čističem .

Automatický filtr kartuší vířivé bazénya Čištění

 

Teď je tosnadné, důkladné metoda čištění filtrů : Blaster Automatic Filter Cleaner . Je to pomalu otáčí filtr pod vodní energie a zároveň hluboce sprej na čištění záhybů . Splash - záda , společné s jinými zařízeními , neníproblém s tímto designem .

 

Zobrazit video ukázku

 

 Blaster demonstrace film

zahradní hadice connectionEcoSprej Okamžitá Čištění filtru Sprej Stačí připojit Blaster 1000 na zahradní hadici , léčit filtrační kartuší vířivé bazény u s EcoSprej okamžité čistič filtru , pak vložte kartuší vířivé bazényu na zařízení a zapněte vodu . To dělá všechnu práci za vás .

Testovali jsme a používají různé jednotky v průběhu let , a tohle jenejvíce působivě inženýrství a efektivní vířivka filtr vysavač , který jsme viděli .

 

Odstranění usazování vodního kamene

 

Kyselina Kouzelná Pokud stupnice vápník nahromadění na filtračních patron jeproblém s vaší zdroj vody , kyseliny Magic jevýborná náhrada kyselina solná . Stejně tak je účinný při odstraňování vodního kamene , ale mnohem bezpečnější než použití solné a jednodušší na filtračních médií .

Nejprve vyčistěte filtr , jak je popsáno výše , opláchněte , pak namočte kartuší vířivé bazényu do roztoku jednoho dílu kyseliny kouzel na dvacet dílů vody , dokud se všechny bublající zastávek . Presto ! Měřítko je pryč ! Přečtěte si a dodržujte všechny bezpečnostní pokyny a instrukce lahví .

 

Tipy

 

Vyhněte se prací prostředky a čisticí prostředky pro domácnost - můžete mít velký pěnění problém s vířivkou , pokud je používáte .

 

Použijte přípravek určený pro čištění skládaného filtru kartuší vířivé bazény .

 

Při čištění vždy otočit se vaše filtry s čistou, suchou náhradní .

 

Doporučujeme filtry se každoročně vyměnit .

 

Nikdy nepoužívejte napájecí podložku nebo myčku na čištění filtrační filtry vířivé bazény . Vysoký tlak vody dojde k poškození média . Buďte jemní , pokud použijete kartáč .

 

Vždy se řiďte pokyny svého výrobce zařízení pro odstranění a reinstalaci filtrační vložky .

 

Najít filtry pro lázeňské rychle v našem vyměnit filtr Guide a udržet náhradní po ruce .

 

Vyvarujte se bělení Bleach je špatné pro filtry

I když domácí bělidlo může zdát dělat adekvátní práci čištění , degraduje a oslabuje vlákna v filtračního média , výrazně snižuje lázeňské délku životnosti filtru .

 

 

ZorbO olej spodina absorber Udržujte Vašeho bazénu filtračních patron čistých již pomocí Země - přátelské ZorbO olej spodina vzpěru. Je knoty - up nečistoty a pracuje s filtrem pomoci zajistit křišťálově virivky vodu .