Mobilní nafukovací vířivka OASIS XL

¨

Mobilní nafukovací vířivka Oasis XL

Rozměr mobilní nafukovací vířivky : Ø2040×700 mm
Počet míst: 6
Počet trysek: 135
Masážní čerpadla: 720W

More details

14 463 Kč tax excl.
17 500 Kč tax incl.

More info

Mobilní nafukovací vířivka OASIS XL Silver Cloud

 je určena pro 6 dospělých osob a poskytne Vám osobní relaxaci a vířivkové centrum přímo u Vás doma nebo ve Vaší zahradě. Tento model nafukovací vířivky s vysokou užitnou hodnotou a s nejnovějším designem 2013. 


Samozřejmostí této nafukovací vířivky je její nadstandardní provedení z tvrzeného syntetického materiálu, který garantuje její dlouhou životnost. Dále obsahuje titanový tepelný výměník o 1500W, což vířivce poskytne možnost ohřevu vody až na 42°C. Balení vířivky obsahuje i termický kryt, ochranný kryt se zipem, termopodložku, kontrolní manometr, hlídající tlak vzduchu ve vířivce a dvojbalení kartušových filtrů pro udržení snadné čistoty vody.

Instalace této nafukovací mobilní vířivky Vám potrvá zhruba 10 minut, stejně jako její opětovné složení do krabice, jestliže ji budete chtít používat na jiném místě. Mechanismus instalace vířivky je velmi jednoduchý a praktický. Vířivka OASIS se nenafukuje pumpičkou nebo kompresorem. Součástí balení této vířivky je integrovaný nafukovací mechanismus. Vířivku pouze rozbalíte, propojíte inflatační hadicí a zapojíte do sítě. Díky chytrému mechanismu se Vám vířivka nafoukne přímo před očima.

Data sheet

Celkový počet miest vírivky:

6

Počet sedátok:

6

Objem Vody (litre):

930

Celkový počet trysiek:

135

Počet vzduchových trysiek:

135

Elektrické pripojenie:

220V

Ohrev vírivky - výkon (kW):

1,5

Vzduchovanie - výkon (kW):

0,72