View larger

Odzimování bazénů

¨

Nabízíme odzimování bazénů se provádí na začátku letní sezony. Odzimování bazénů vyžaduje vyčištění bazénu po zimě, jaho kontrola a připojení veškerého příslušenství. Při odzimování bazénu je velmi důležité správně připojit a zavodnit celou bazénovou technologii. Po dokončení odzimování bazénu a jeho napuštění je velmi důležité udělat chemickou úpravu vody.

More details

0 Kč tax excl.
0 Kč tax incl.

More info

Odzimování bazénu cena od 480,- Kč / hodinu práce bez DPH 

Cena za dopravu se účtuje 10,- Kč/1km vč.DPH

 

Odzimování bazénu

probíhá v závislosti na počasí, kdy venkovní teplota v minulých letech byla již stabilně kolem 10°C.

Odzimování Vám zajistí včasné zprovoznění bazénu tak, aby Vás léto nezastihlo nepřipravené.

Rádi bychom Vám sdělili několik důležitých údajů o námi nabízených možnostech odzimování bazénu:

Nabídka odzimování a servisních služeb Vašeho venkovního bazénu a chemických prostředků pro jeho bezproblémový chod v "letní" sezóně.

 

A) Odzimování venkovního bazénu - služby

  1. Servis 1 - obsahuje odmontování zimní plachty, bóji + připojení filtrační jednotky a zprovoznění čerpadla. Služba neobsahuje dopuštění vody cca 5 cm pod obrubní kámen.
  2. Servis 2 - obsahuje připojení filtrační jednotky a zprovoznění čerpadla. Služba neobsahuje dopuštění vody cca 5 cm pod obrubní kámen

B) Odzimování venkovního bazénu - příslušenství

Dochází Vám chemické přípravky na údržbu bazénu? Objednejte vše potřebné spolu s odzimováním bazénu. Na takto objednanou chemii Vám bude poskytnuta jednorázová sleva dle tabulky.

 

V případě potřeby zodpovědět jakékoli Vaše dotazy je možné se na nás kdykoliv s důvěrou obrátit a naší snahou bude vše vyřešit k Vaší plné spokojenosti.

Data sheet