Velours de Spa - Eucalypt & máta - balení 250 ml

Velours de Spa - Eucalypt & máta - balení 250 ml

CZK375.00 VAT included
CZK310.00 tax excl.

Popis produktu: Aromaterapie znamená respekt a to v každém směru: řada, kterou jsme vyvinuli u Camylle splňuje podmínky pro čistotu lázní, a proto si dnes můžete vychutnat opravdovou koupel v esenciálních olejích získaných z rostlin. Tato řada je určená pro masážní bazény a spa a je vyvinuta tak, aby neucpávala a nezanášela filtry a jejich potrubí.

EUKALYPT A MÁTA

Svěží a posilující

 EUKALYPT


Esenciální oleje eukalyptu jsou bezesporu těmi nejpoužívanějšími v saunách a páře. Silná vůně eukalyptu navozuje pocit dokonalé čistoty a síly.
Doporučuje se zejména při onemocněních dýchacího ústrojí pro svou schopnost pročistit průduškové trubice. Tato rostlina je často obsažena ve farmaceutických složeních díky svým protizánětlivým a proti infekčním vlastnostem.
Nedoporučuje se užívat v prvních 4 měsících těhotenství.

MÁTA

Je vůbec nejlepší osvěžující esenciální olej. V mnoha zemích se máta využívá při přípravě nápojů a pokrmů. Je též známa coby povzbuzující afrodisiakum.
Máta byla od nepaměti používána jako tonikum, byla pomocníkem při zažívacích potížích, při léčbě nachlazení, kašle a snižování teploty.

Nedoporučuje se užívat v prvních 4 měsících těhotenství.

No reviews

Customers who bought this product also bought:

Product added to wishlist
Product added to compare.

iqitcookielaw - module, put here your own cookie law text